Međunarodni proljetni sajam

10-12 svibnja 2013.g. u Velikoj Gorici održan je 11. Međunarodni proljetni sajam. Sudjelovanje osamdesetak obrtnika i nekoliko udruga s područja Velike Gorice, zagrebačke i susjednih županija, kao i partnera iz Poljske i Slovenije.

Pored obrtnika i privrednika i udruga osoba s invaliditetom Suncokret također je nastupila na proljetnom sajmu koji već postaje tredicionalan.

Prezentirali smo se sa svojim radovima iz radionice kreativnog stvaralaštva i keramike. Radovi u nekom segmentu nisu zaostajali za profesionalnim radovima koje su izložili neki obrtnici i to je ono što veseli nas ostale članove Udruge. Posebno je za  naglasiti želju  značajnog broja članova da prikažu svoje radove kao i da svojom nazočnošću na sajmu doprinesu promociji Udruge.