Edukacija Trening trenera – edukacijski program za socijalne mentore u sklopu provedbe projekta “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298. peti dan

13. veljače 2023.

U sklopu provedbe projekta “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298., 8. veljače 2023. održao se peti dan edukacije u području socijalnog mentorstva. Edukaciju je vodila profesorica Andreja Bogdan, klinička psihologinja s višegodišnjim iskustvom. Kroz predavanja prisutni sudionici su čuli detaljnije o pružanju psihološke prve pomoći korisnicima. Kroz predavanja saznali smo kada je potrebna prva psihološka pomoć te načela postupanja. Drugi dio edukacije bio je o komunikaciji – što je to komunikacija, zašto je bitno aktivno slušati te zašto je komunikacija bitan vještina u radu s ljudima.

Radionica se održavala online preko Zoom platforme.

Projekt je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Slično

Koncert duhovne glazbe

Dragi članovi Udruge Suncokret obavještavamo Vas da Pučko otvoreno učilište Velika Gorica i Povjerenstvo za osobe s...