Edukacija u sklopu provedbe projekta “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298. prvi dan

21. studenoga 2022.

Edukacija u sklopu projekta

U sklopu provedbe projekta “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298., 21. studenog 2022. održao se prvi dan edukacije u području edukacije o financijskom upravljanju i društvenom poduzetništvu. Edukaciju su vodili stručnjaci iz Brodota s višegodišnjim iskustvom u crowdfundingu i Teo Petričević ,jedan od osnivača velikog broja socijalnih poduzeća u RH, iz ACT grupe.

Radionica se održavala u prostorijama Hotela Phoenix Velika Gorica, a prisustvovali su partneri na projektu.

Projekt je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Slično

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...