“Klubovi korisnika- Klub Aktiv”

27. studenoga 2020.

Dragi članovi,

pridružite nam se na našem novom putovanju, novom programu!😍

Hrvatski savez udruga cerebralne i dječje paralize, donosi program “Klubovi korisnika- Klub Aktiv”, a kao njihovi partneri, krećemo u rad s našim novim klubom “Klub Aktiv”. Cilj programa se odnosi na prevenciju institucionalizacije osoba s invaliditetom, unaprjeđenje i proširenje socijalnih usluga. Program sufinancira Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike. Programom donosimo: radionice, tematska predavanja. Radionice se mogu provoditi prema dogovoru i poštujući epidemiološke mjere nadležnih tijela za suzbijanje epidemije uzrokovane COVID-19:

1. unutar prostora Udruge Suncokret (Cvjetno naselje 10, Velika Gorica)- potrebno se prethodno najaviti i rezervirati termin (e-mailom ili kontaktom na tel. broj)

2. preko Zoom platforme

Tematska predavanja će se provoditi jednom mjesečno. Trenutno je predviđeno provođenje putem Zoom platforme, kako bi predavanjima moglo prisustvovati što više sudionika, a ujedno poštujući epidemiološke mjere.

Za sva pitanja, slobodno nas kontaktirajte:

putem e-maila: jelena@udrugasuncokret.hr info@udrugasuncokret.hr

telefonskim putem: +385 91 6137 227🙂

Pridružite nam se i zajedno pobijedimo ovo vrijeme epidemije COVID-19 te učinimo naše vrijeme kvalitetnijim! 😍

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...