Najava edukacije Trening trenera – edukacijski program za socijalne mentore u sklopu provedbe projekta “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298

23. siječnja 2023.

Udruga – Suncokret Velika Gorica u sklopu projekta “Jačanje kapaciteta organizacija OCD-a za odgovaranje na potreba lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298 organizira online edukaciju preko Zoom platforme o edukacijskom programu za socijalne mentore za pružanje psihološke i savjetodavne podrške socijalnom uključivanju za pružanje psihološke i savjetodavne pomoći osobama koje su pretrpjele traumu, stres ili gubitak uslijed krizne situacije na potresom pogođenim područjima te marginaliziranim skupinama pogođenima pandemijom korona virusa. Radionica će se održati u srijedu 25. siječnja i četvrtak 26.siječnja od 9:00 do 16:00

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...