Najava edukacije Trening trenera – edukacijski program za socijalne mentore u sklopu provedbe projekta “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298

23. siječnja 2023.

Udruga – Suncokret Velika Gorica u sklopu projekta “Jačanje kapaciteta organizacija OCD-a za odgovaranje na potreba lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298 organizira online edukaciju preko Zoom platforme o edukacijskom programu za socijalne mentore za pružanje psihološke i savjetodavne podrške socijalnom uključivanju za pružanje psihološke i savjetodavne pomoći osobama koje su pretrpjele traumu, stres ili gubitak uslijed krizne situacije na potresom pogođenim područjima te marginaliziranim skupinama pogođenima pandemijom korona virusa. Radionica će se održati u srijedu 25. siječnja i četvrtak 26.siječnja od 9:00 do 16:00

Slično

Koncert duhovne glazbe

Dragi članovi Udruge Suncokret obavještavamo Vas da Pučko otvoreno učilište Velika Gorica i Povjerenstvo za osobe s...