Najava edukacije u sklopu projekta “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298

16. studenoga 2022.

Udruga osoba s invaliditetom Velika Gorica – Suncokret  u sklopu projekta „Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“ (UP.04.2.1.11.0298) organizira 21. i 22.11.2022. edukaciju u području financijskog upravljanja i prikupljanja sredstava s posebnim naglaskom na grupno namicanje sredstava putem interneta (crowdfunding-u) za organizacije civilnog društva.

Edukaciju će voditi stručnjaci iz agencije Brodoto i Teo Petričević iz ACT grupe jedan od osnivača velikog broja socijalnih poduzeća u RHza partnere projekta te sve zainteresirane predstavnike organizacija civilnog društva, a održavat će se u prostoru Hotela Phoenix Velika Gorica.

Projekt je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...