Najava edukacije u sklopu projekta “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” UP.04.2.1.11.0298

16. studenoga 2022.

Udruga osoba s invaliditetom Velika Gorica – Suncokret  u sklopu projekta „Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“ (UP.04.2.1.11.0298) organizira 21. i 22.11.2022. edukaciju u području financijskog upravljanja i prikupljanja sredstava s posebnim naglaskom na grupno namicanje sredstava putem interneta (crowdfunding-u) za organizacije civilnog društva.

Edukaciju će voditi stručnjaci iz agencije Brodoto i Teo Petričević iz ACT grupe jedan od osnivača velikog broja socijalnih poduzeća u RHza partnere projekta te sve zainteresirane predstavnike organizacija civilnog društva, a održavat će se u prostoru Hotela Phoenix Velika Gorica.

Projekt je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Slično

Koncert duhovne glazbe

Dragi članovi Udruge Suncokret obavještavamo Vas da Pučko otvoreno učilište Velika Gorica i Povjerenstvo za osobe s...