Obilježavanje Ljubičastoga dana i proslava rođendana

25. ožujka 2022.

26.3. svake godine obilježava se “Ljubičasti dan” odnosno dan pružanja podrške osobama s epilepsijom. Članovi Udruge Suncokret ljubičastim natpisom i ljubičastim odjevnim detaljima prošetali su Velikom Goricom kako bi podignuli razinu osviještenosti o epilepsiji. Također, članovi su ukrasili vanjski prostor Udruge Suncokret ljubičastim balonima.

Za obilježavanje dana izabrana je ljubičasta boja lavande koja je internacionalna boja epilepsije, a isto tako je povezana i s osjećajem usamljenosti koji se učestalo javlja  kao posljedica društvene stigmatizacije i izolacije osoba s epilepsijom. 

Kao i svakog zadnjeg petka u mjesecu, članovi Udruge Suncokret počastili su se tortom kako bi proslavili rođendane članova rođenih u mjesecu ožujku.

Pridružite nam se u aktivnostima Udruge Suncokret svake srijede i petka! 🙂

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...