Obilježavanje Ljubičastoga dana i proslava rođendana

25. ožujka 2022.

26.3. svake godine obilježava se “Ljubičasti dan” odnosno dan pružanja podrške osobama s epilepsijom. Članovi Udruge Suncokret ljubičastim natpisom i ljubičastim odjevnim detaljima prošetali su Velikom Goricom kako bi podignuli razinu osviještenosti o epilepsiji. Također, članovi su ukrasili vanjski prostor Udruge Suncokret ljubičastim balonima.

Za obilježavanje dana izabrana je ljubičasta boja lavande koja je internacionalna boja epilepsije, a isto tako je povezana i s osjećajem usamljenosti koji se učestalo javlja  kao posljedica društvene stigmatizacije i izolacije osoba s epilepsijom. 

Kao i svakog zadnjeg petka u mjesecu, članovi Udruge Suncokret počastili su se tortom kako bi proslavili rođendane članova rođenih u mjesecu ožujku.

Pridružite nam se u aktivnostima Udruge Suncokret svake srijede i petka! 🙂

Slično

Koncert duhovne glazbe

Dragi članovi Udruge Suncokret obavještavamo Vas da Pučko otvoreno učilište Velika Gorica i Povjerenstvo za osobe s...