Održana druga tematska radionica projekta “Virtualni savjetnik”

22. veljače 2021.

16. veljače, 2021. g., održana je druga tematska radionica, u sklopu projekta pod nazivom „Virtualni savjetnik“. Održana je Centru za odgoj i obrazovanje Velika Gorica. Poštujući epidemiološke mjere, provedena je putem Zoom platforme. Tema radionice je bila “Zaštita djece i mladih u digitalnom okruženju”. Sudjelovalo je 28 učenika te 9 stručnih djelatnika COO Velika Gorica. Radionicu je provela suradnica na imenovanom projektu- djelatnica Udruge „Suncokret“ (Jelena Stanić Lučin, mag. act. soc.). Nešto smo novo naučili i puno se zabavili!🤩😍🥳

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...