Održana radionica ususret Valentinovu!

9. veljače 2022.

U petak, 09.02.2022.g. unutar prostorija naše Udruge održana je radionica povodom dana zaljubljenih! Naši članovi stvarali su ukrase i čestitke koristeći hamer papir, bojice, perlice, vrpce, ljepilo, svoje marljive ruke i naravno kreativnost!

Vrijeme kreiranja čestitki i ukrasa bilo je ispunjeno razgovorom i smijehom prisutnih članova, neki su naučili i ponešto o Tai Chiu, a prostor Udruge Suncokret dodatno je uljepšan s novim rukotvorinama rađenima od srca. <3

#KlubAktiv #Kreativa #ValentinovoSlično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...