Održane edukacije projekta “Darovita djeca s teškoćama – DAR-KO”

1. ožujka 2022.

Udruga osoba s invaliditetom “Suncokret” – Velika Gorica je partner Hrvatskom savezu udruga cerebralne i dječje paralize na projektu “Darovita djeca s teškoćama – DA-RKO” zajedno s Centrom za odgoj i obrazovanje “Goljak”, Centrom za odgoj i obrazovanje Dubrava, Dječjim vrtićem Žirek i Institutom za STEM edukaciju i afterschool programe. U prvoj fazi provedbe projekta, odgojno – obrazovni djelatnici navedenih institucija i udruga kroz 4 organizirane edukacije su stekli znanja o teorijama darovitosti, osobinama darovite djece, kreativnosti, aktivnostima za poticanje kreativnosti, mišljenju, vrstama mišljenja i misaonim alatima te socio-emocionalnim specifičnostima darovite djece. Edukacije je održao stručni tim udruge “Vjetar u leđa”.

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...