Održano 2. tematsko predavanje u sklopu programa “Klubovi korisnika- Klub Aktiv”

21. prosinca 2020.

Dana 18. 12. 2020. g. u 14:00, održano je 2. predavanje u sklopu programa Klubovi korisnika- Klub Aktiv. Predavanje je održano na temu “Prava osoba s invaliditetom u sustavu socijalne skrbi”. Održano je putem platforme Zoom, a vodila ga je kolegica Jelena Stanić Lučin, mag. act. soc. Zahvaljujemo kolegici Jeleni! Predavanja u sklopu novog programa su zaista uvijek vrijedna prisustvovanja, korisna i sadržajna! 👏😍

P.s. Kontaktirajte nas putem e-maila, telefona te predložite teme o kojima biste željeli slušati sljedeća predavanja 🤗

Kontakt:

e-mail: info@udrugasuncokret.hr jelena@udrugasuncokret.hr

telefon: 091 6137 227

Slično

Koncert duhovne glazbe

Dragi članovi Udruge Suncokret obavještavamo Vas da Pučko otvoreno učilište Velika Gorica i Povjerenstvo za osobe s...