Održano sedmo tematsko predavanje u sklopu programa Klubovi korisnika- Klub Aktiv

19. travnja 2021.

Kroz prošlotjedno predavanje u sklopu ciklusa predavanja programa Klubovi korisnika- Klub Aktiv, upoznali smo se s radom i zapošljavanjem osoba s invaliditetom. Zahvaljujemo kolegici Mariji Bijelić iz Hrvatski savez udruga cerebralne i dječje paralize na još jednom poučnom predavanju, a svim sudionicima na interakciji te iznošenju svojih iskustava, koja imaju velik značaj i vrijednost! 🌻🤩🤝🥰

Pratite nas jer uskoro donosimo nove teme… 🤩

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...