Okrugli stol “Iskustva u prevenciji institucionalizacije osoba starije životne dobi”

22. ožujka 2022.

Udruga Suncokret je 22.3.2022. godine putem Zoom aplikacije sudjelovala na virtualnom okruglom stolu pod nazivom „Iskustva u prevenciji institucionalizacije osoba starije životne dobi“, organiziranim od strane Udruge za pomoć i edukaciju žrtava mobbinga u sklopu projekta Aktivni uz podršku – širenje socijalnih usluga na području UA Zagreb“, UP.02.2.2.15.0013 sufinanciranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Na virtualnom okruglom stolu sudjelovalo je ukupno 53 stručnih osoba iz različitih udruga, ustanova i organizacija s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije kojima je cilj svojim aktivnostima i metodama rada povećati kvalitetu života osoba starije životne dobi.

Slično

Koncert duhovne glazbe

Dragi članovi Udruge Suncokret obavještavamo Vas da Pučko otvoreno učilište Velika Gorica i Povjerenstvo za osobe s...