Okrugli stol “Iskustva u prevenciji institucionalizacije osoba starije životne dobi”

22. ožujka 2022.

Udruga Suncokret je 22.3.2022. godine putem Zoom aplikacije sudjelovala na virtualnom okruglom stolu pod nazivom „Iskustva u prevenciji institucionalizacije osoba starije životne dobi“, organiziranim od strane Udruge za pomoć i edukaciju žrtava mobbinga u sklopu projekta Aktivni uz podršku – širenje socijalnih usluga na području UA Zagreb“, UP.02.2.2.15.0013 sufinanciranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. Na virtualnom okruglom stolu sudjelovalo je ukupno 53 stručnih osoba iz različitih udruga, ustanova i organizacija s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije kojima je cilj svojim aktivnostima i metodama rada povećati kvalitetu života osoba starije životne dobi.

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...