Predavanja u “Klubu Aktiv”

27. studenoga 2020.

Dragi članovi,

u sklopu aktivnosti “Kluba Aktiv”, održavat će se tematska predavanja jednom mjesečno, u trajanju od dva sata. Zbog trenutne situacije izvanrednih okolnosti COVID epidemije, u planu su predavanja preko Zoom platforme, o čemu ćete biti na vrijeme obaviješteni. Prvo predavanje će biti na temu „Konvencije o pravima osoba s invaliditetom“, a drugo o „Pravima i uslugama iz sustava socijalne skrbi“. Pozivamo vas da nam putem e-maila ili telefonskim pozivom pišete i šaljete svoje prijedloge tema kojima bi voljeli prisustvovati tijekom budućih predavanja. Voljeli bismo uključiti teme za koje pokazujete interes, koje su od koristi vama i vašim bližnjima. Vaš Suncokret😊

Slično

Izložba radova članova Udruge

Izložba radova članova Udruge

04.12.2023. će biti otvorena izložba radova članove Udruge pod nazivom "Kreativa sa posebnim dodirom - To smo mi" u...