Tamburaška i pjevačka sekcija

20. srpnja 2020.

Poštovani članovi,

Udruga Suncokret u suradnji s KUD-om ČIČE NOVO ČIČE, poziva Vas sa se pridružite tamburaškoj i pjevačkoj sekciji za osobe s invaliditetom. Sudjelovanje je potpuno besplatno, također nisu Vam potrebni instrumenti jer će biti osigurani od strane KUD-a. Prijevoz do KUD-a ćemo također pokušati organizirati za sve polaznike. Predznanje sviranja nije potrebno. Željeli bi da Vas se što više javi. Za obrasce se javite na info@udrugasuncokret.hr.Dodatne informacije možete dobiti na telefon. 091-6221-228 i 091-6221-227.

Slično

Obavijest

Obavijest

Poštovani članovi, obzirom na situacijom sa COVID-19 obustavljamo daljnja druženja do daljnjega. Ujedno Vas...

Druženje

Druženje

Poštovani članovi,obavještavamo Vas da od danas Udruga radi po redovnom radnom vremenu. Ponedjeljak, utorak i četvrtak...