Ususret Nacionalnom danu osoba s cerebralnom paralizom

4. svibnja 2022.

Danas su članovi Udruge Suncokret obilježili sutrašnji Nacionalni dan osoba s cerebralnom paralizom.

Poslušali su predavanje o cerebralnoj paralizi, pogledali dokumentarni film “Fuji” posvećen velikogoričkom džudo klubu za osobe s invaliditetom istoimenog naziva kojemu je cilj kroz priče mladih fujijevaca s cerebralnom paralizom, istaknuti važnost potrebe integracije djece s teškoćama u razvoju u sportske aktivnosti s djecom bez teškoća. Tom prilikom, Udrugu je posjetila Marina Drašković, predsjednica Judo kluba osoba s invaliditetom “Fuji”. Članovi Udruge zatim su prošetali Velikom Goricom u zelenim majicama i sa zelenim balonima. (:

Slično

Sretan Uskrs

Sretan Uskrs

Svim našim članovima i njihovim obiteljima, suradnicima, prijateljima, donatorima i svim dragim ljudima želimo Sretan...

Izborna skupština 2024

Izborna skupština 2024

Udruga je 15.03.2024. održala izbornu skupštinu, na kojoj nas je posjetio i gradonačelnik Velike Gorice gospodin...

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...