Ususret Nacionalnom danu osoba s cerebralnom paralizom

4. svibnja 2022.

Danas su članovi Udruge Suncokret obilježili sutrašnji Nacionalni dan osoba s cerebralnom paralizom.

Poslušali su predavanje o cerebralnoj paralizi, pogledali dokumentarni film “Fuji” posvećen velikogoričkom džudo klubu za osobe s invaliditetom istoimenog naziva kojemu je cilj kroz priče mladih fujijevaca s cerebralnom paralizom, istaknuti važnost potrebe integracije djece s teškoćama u razvoju u sportske aktivnosti s djecom bez teškoća. Tom prilikom, Udrugu je posjetila Marina Drašković, predsjednica Judo kluba osoba s invaliditetom “Fuji”. Članovi Udruge zatim su prošetali Velikom Goricom u zelenim majicama i sa zelenim balonima. (:

Slično

Koncert duhovne glazbe

Dragi članovi Udruge Suncokret obavještavamo Vas da Pučko otvoreno učilište Velika Gorica i Povjerenstvo za osobe s...