OBAVIJEST COVID-19

8. prosinca 2020.

Dragi članovi, molimo obratite pažnju na posebnu obavijest!

Iako smo zatvoreni za fizičko prisustvo, provedba radionica je moguća u online obliku. U vezi radionica i pružanja usluga, slobodno nam se obratite na mail: jelena@udrugasuncokret.hr ili telefonskim pozivom na broj: 091 613 7227.

Što se tiče obnavljanja članarine za 2021. godinu, uz pripremljenu dokumentaciju, potrebno je prethodno najaviti svoj dolazak, a termin ćete dobiti za razdoblje od 15. 12. 2020. g., kada ćemo ponovno biti otvoreni za fizičko prisustvo.

Vaša Udruga Suncokret

Slično

Čestitke

Čestitke

Dragi naši članovi, prijatelji, suradnici, donatori i svi ostali dragi ljudi Želimo Vam Sretan i Blagoslovljen Božić i...

Promjena visine članarine

Promjena visine članarine

Poštovani članovi, ovim putem Vas obavještavamo o promjeni visine članarine. Od 01.12.2023. godišnja članarina iznosi...