Održano predavanje o Zakonu o socijalnoj skrbi

16. veljače 2022.

Udruga Suncokret, 16.02.2022. g., održala je predavanje o aktualnom Zakonu o socijalnoj skrbi (Narodne novine broj: 18/22) stavljajući naglasak na nove odredbe Zakona koje se odnose na prava osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju, a s ciljem informiranja, savjetovanja i povećanja kvalitete života sudionika predavanja, njihovih članova obitelji te drugih zainteresiranih osoba.

Predavanje se održalo putem Zoom platforme kako bi se sudionicima olakšao pristup potrebnim informacijama te je bilo prožeto interakcijama sudionika i predavača. Ukoliko imate pitanja vezana uz zakonske odredbe aktualnog Zakona o socijalnoj skrbi, slobodno nam se obratite putem društvenih mreža, e-maila, telefona ili direktnim dolaskom u prostorije Udruge! 🙂

Slično